Yengeç Burcu Günlük Burç Falı

yengec1.gif

Yengeç Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderHissi ilişilerinizde bu dönem kendinizi sıkabilirsiniz. Alış veriş konularında temkinli olmanız gereken bir dönemdasınız. Bu konularda bazı terslikler gerçekleşebileceğinden mümkünse yeni birşey almamaya özen gösterin. Sosyal ilişkilerinizde daha başka hedefler belirlemeniz ve normalin üstünde arkadaşlıklar kurmak istemeniz mümkündür. Ancak bu konuda fazla bir ilerleme elde edemeyebilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte sizin için yeni olan bir konuda şansınızı denemeniz de olasıdır. Ancak bu girişimden zarar görmemeniz için ayaklarınız sağlam olarak yere basmalı ve ölçülü olmalısınız. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı onların bazı kaprislerine katlanmalısınız. Israrcı olmak ya da inatlaşmak size hiç bir şey kazandırmaz. Aksine çevrenizdekilerin antipatisini kazanırsınız.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBelleğiniz çok güçlü. Yaşadığınız hiçbir olayı unutmuyorsunuz. Bazıları için kinci olarak tanınsanız bile siz kendinize toz kondurmuyorsunuz. İş ilişkilerinizde aşırı sabırlı davranışlarınız sizi adım adım başarıya götürüyor. Ä°çinizde hala çocuksu duygular taşıyorsunuz. Gerçeklerden kaçarak bir yerlere varamazsınız. Aşırı güven aradığınız için ilişkilerinizde sorunlar yaşamaktan kurtulamazsınız.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sezgilerinizi yüzünden her şeyi farklı algılıyor ve bu özelliğinizi karşı tarafa yansıtmak istemiyorsunuz. Araştırdığınız konular üzerinde tekrar düşünmeniz zaman kaybettiriyor. Ay’ın bulunduğu konum yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olsanız bile uygulamak için zemin bulamıyorsunuz.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderEşiniz ve çocuğunuzla bağlarınızı kuvvetlendirecek hoş fırsatlar yaratabilirsiniz bugün. Bekârlar ise aşkı başka bir aşamaya taşıma kararı verebilir. Eğer bir yolculuk isteğiniz varsa gerekli adımları bugün atın. Ä°nce eleyip sık dokumadan size uygun olanı seçebilmelisiniz.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Eşiniz ve çocuğunuzla bağlarınızı kuvvetlendirecek hoş fırsatlar yaratabilirsiniz bugün. Bekârlar ise aşkı başka bir aşamaya taşıma kararı verebilir. Eğer bir yolculuk isteğiniz varsa gerekli adımları bugün atın. İnce eleyip sık dokumadan size uygun olanı seçebilmelisiniz.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÖnümüzdeki günlerde önceden göremediğiniz bir şey için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu defa da durumun düzeleceğini düşünüyorsunuz ama her defasında ummadığınız bir harcama bütçenizi etkiliyor.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:İyimserliğinizi korumanız gerekiyor. Ayrıntıların önemi ön plana çıkabilir. Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBu sıralar beklenmeyen sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz. Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hakkederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Bugün zihinsel olarak oldukça yoğun olacaksınız ve duygusal olarak bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi toparlamak ve günlük işlerinize motive olmak için zorlanıyorsunuz. Kendinizi değişik faaliyetlerin içine bulmak istiyorsunuz ve değişik ortamlara girme isteği içindesiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderOnu hala çok seviyorsunuz ama kızgınlığınız sürüyor. Bugün yakın arkadaşlarınız aracılığıyla size bir mesaj iletebilir. Sizin de bu mesaja kayıtsız kalmanız pek mümkün değil. Öfkeniz sevginize yenik düşecek gibi.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Tam istediğiniz ilişkiyi yaşadığınızı savunuyorsunuz. Ama arada bir karşılaştığınız çözümsüzlükler karşısında aradığınız bazı yanıtlar oluyor. Sevgiliniz sizi biraz yönlendiriyor gibi.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSevgilinizden uzakta olmanız onu ihmal etmenizi gerektirmez. Sizden haber bekliyor. Telefonla da olsa gönlünü almalısınız. İşinizle ilgili yeni projeler üretebileceğiniz sistemle ilgili değiştirmek istedikleriniz konusunda yaratıcılığınızın artacağı bir gün. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderCesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler sizi yeni niyetler içine sokabilir.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDisiplini bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır. Çevrenize karşı her zamankinden ciddi davranabilirsiniz. Çalıştığınız konuları iyi değerlendireceksiniz ve doğru kararlar verebileceksiniz.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Ortalama beklentilerinizi yükseltebilirsiniz. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil buna dikkat etmenizde yarar var.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKartınız Meditasyon… Ä°lişkinizbugünlerde sizin istediğiniz gibişekillenmiyor. Bunun için gereksizsıkıntıların altında kendinizi çok fazlaeziyorsunuz. Olayları akışına bırakın.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Kartınız Şüphe… Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply