Yay Burcu Günlük Burç Falı

yay1.gif

Yay Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderMeslek hayatınız ise bu durumdan olumsuz yönde etkilenecek. İş yerindeki meslektaşlarınızla ya da çalışma ortağınızla hiç de hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Göreceksiniz ki çevrenizdeki kara bulutlar yerini pırıl pırıl bir güneşe bırakacak. Özellikle şunu bilmeniz gerekli; Mantık herşey demek değildir.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Hangi cinsiyetten olursanız olun karşı cins ilişkileri geliştirmekte son derece başarılısınız. Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir. İş ve para konularınız çok rahat yürüyebilir. Güzel yolculuklar yapabilir. Neşeli toplantılarda bulunabilirsiniz. Hangi türden olursa olsun gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca Ayın durumu bugün eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini de vurguluyor.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSon günlerde gereksiz detaylar yüzünden canınız bir hayli sıkkın. Sebep siz değilsiniz. Her şeyi bir kenara itmelisiniz. Ufkunuz bir hayli açık. Ä°yimser yapınızı başkalarının anlaması mümkün değil. Her an herkese yardım etmeye hazırsınız. Üstelik hiçbir karşılık beklemezsiniz. Her zaman yanlış anlaşılmak gibi bir probleminiz var. Siz yine hiçbir şeye aldırmıyorsunuz.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Duygularınızı ve enerjinizi dostlarınızdan aldığınız önemli desteklerle büyütecek ve işinize daha olumlu sarılacaksınız. Bugün enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Olaylara duygusal yaklaşmamalısınız.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİçsel gelişiminiz ve yolculuğunuz için fırsatlar çıkabilir. Bu biraz da para harcamayı gerektiriyor. Söz konusu tutarı gözünüz görmeyecek. Sizi mutlu edecek ve kendinizle ilgili bazı gerçekleri su yüzüne çıkarabilecek bir fırsat bu. Para konusunda aileden beklenen destek gelecek.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:İçsel gelişiminiz ve yolculuğunuz için fırsatlar çıkabilir. Bu biraz da para harcamayı gerektiriyor. Söz konusu tutarı gözünüz görmeyecek. Sizi mutlu edecek ve kendinizle ilgili bazı gerçekleri su yüzüne çıkarabilecek bir fırsat bu. Para konusunda aileden beklenen destek gelecek.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderMaddi konularda sabah saatleri son derece hesaplı davranacaksınız ve bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Günün ikinic yarısında ise beklenmedik bazı masraflar yapma ihtimaliniz olacaktır.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Maddi konularda hesaplı hareket edeceğiniz ve bütçenizi dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. Gelir ve gider dengenizi ayarlamak sizin için önemli olacaktır. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmayın.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBiraz kaba nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. Ä°nsanların ölçüsüz hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor tavırsız kalamıyorsunuz. Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Başarı ve başarısızlık sizin için hayatın temel iki öğesi gibi. Birinin tutkusu ve diğerinin korkusuyla yorgun düşüyorsunuz. Oysa hayatı bu gerginliği yaşamadan sürdürebileceğiniz hasletleriniz var. Hayallerinizi gerçeklerle çakıştırma çabanız hayallerinizin bir kısmının mucizeler gerektirdiğini görmenizle netice verebilecek.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderGünün ilk yarısı duygusal olarak hassas etkiler altında olacaksınız ve bu çevrenizi de etkileyecektir. Kendinizi ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Günün ikinci yarısı ise olaylara karşı hassas tepkiler vereceksiniz ve duygusal olarak gergin tepkiler verebilirsiniz. Duygusal gerginliğinizi çevrenize fazla yansıtmamaya çalışmalısınız. Genel anlamda duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Aşk yaşamınızda çeşitli problemler yaşayabileceğiniz ve bunların çözümün için önemli ölçüde zaman harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanmanız ve işinizle ilgili çıkabilecek küçük sorunlar duygusal yaşamınızı olumsuz etkileyebilir.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSosyal biri olmanıza rağmen aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir cesur olmanızda yarar var.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugün sağlığınıza dikkat edin ve yorucu aktivitelerden uzak durun.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Bugün sağlığınıza dikkat edin ve sizi yorucu aktivitelerden kaçınmalısınız. Detaylara fazla takılmayın ve iş ortamınızda çıkabilecek sorunları fazla büyütmeyin.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderGünün ilk yarısı disiplinli olarak çalışmaya fırsat bulacaksınız ancak bir hata yapma şansınız yüksek olacağından yeni bir girişimde bulunmamanız daha doğru olacaktır. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi çok daha enerjik hissetmenize ve iletişimlerinizde artış olmasına rağmen bazı kararlar almanın eşiğinde olmanız üzerinizde gerginlik oluşturabilecektir. Yeni bir anlaşma yapacaksanız özellikle çok dikkatli olmalısınız.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:İş yaşamınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabileceğiniz ve bunları çözmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir ve bunların çözümü zamanınızı alacaktır. Günlük çalışma planınıza uymak için çalışacak ve işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBekâr olan Yaylar aşk konusunda tedirgin olmalarına rağmen dürüst bir karşı cinsle karşılaşacaklar.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:AŞK: Bugün evinizde tek başınızauzanarak hayallerinizin birparçası olan mum ışığında yemekyemek ay ışığında yürümek vesevgilinize hediye almak gibiplanlar kuruyorsunuz. Hayaletmeyin teklif edin.İŞ: Daima doğruyu ben bilirim yaptıklarımın eniyisini yaparım diyerek her yerden alışverişediyorsunuz. Bütçenizi aşmaya başladınız.SAĞLIK: Hayat dolu ve cömert birisiniz ancak 25yaşını geçenler yaşlanma korkularına kapıldılar.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply