Terazi Burcu Günlük Burç Falı

terazi1.gif

Terazi Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderEğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir Teraziyseniz bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır fakat çocuklarla ilgili bazı maddi fedakarlıklara da katlanmanız gerekebilir. Eğer siz okul çağında olan bir Teraziyseniz bu dönem önemli çalışmalar yapmanız ve disiplin göstermeniz gereken bir devreye giriyorsunuz. Konularında son derece bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip onunla birlikte çalışmanız olasıdır.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey ortaya çıkması muhtemel olan yeni bir durumdur. Böyle birşey olduğu takdirde alışabilmeniz biraz zaman alabilir fakat kısa bir süre sonra çok güzel bir hamle yapabilirsiniz.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAyrıntılar sizin için çok önemli. Zor arkadaş seçiyorsunuz. Özellikle iş arkadaşlarınızın davranış biçimi çok önemli. Disiplinsizlikten nefret ediyorsunuz. Çevrenizdeki her şey belli bir düzen içinde olmalı. Kargaşa iş motivasyonunuzu azaltıyor. Aşk yaşantınızda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Yaşamınızda belli kuralları olan bir insansınız.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sizi yakından tanıyanlar için son derece farklı birisiniz. Onları çelişkiye düşürmekten hoşlanıyor gibi bir haliniz var. Kişisel özellikleriniz vurgulayan işlerden zevk aldığınız için bugün daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize mıknatıs gibi çekiyorsunuz.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderEvle ilgili üzerinize düşenler için canla başla uğraşın. Sizin çabanız birçok sorunun çözülmesini sağlayacak. Aile içinde değerinizi anlayacakları ve size bunu ifade edecekleri bir gün. Ama işle ilgili sorumluluk- larınızı da görmezden gelmeyin. Akıntıya karşı kürek çekmeyin.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Evle ilgili üzerinize düşenler için canla başla uğraşın. Sizin çabanız birçok sorunun çözülmesini sağlayacak. Aile içinde değerinizi anlayacakları ve size bunu ifade edecekleri bir gün. Ama işle ilgili sorumluluk- larınızı da görmezden gelmeyin. Akıntıya karşı kürek çekmeyin.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYatırım yapmakla özel harcamalar konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana. Aileniz küçük bir birikimi sizinle paylaşmak isteyebilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir. Para durumunuzda iyiye gidiş gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÄ°yimserliğiniz ve huzurunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. Bunda iş yaşamınızdaki olumluluklar kadar yeni yaşadığınız ilişkinin de payı var. Bazı ailevi sorunlarınız dışında her şey yolunda sayılabilir. Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bir arkadaşınızın yaşamını değiştirecek olan bu haber dolaylı olarak sizi de etkileyebilir.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Sizi çok ilgi çekici bulan birine bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğun nedeninden çok gideceğiniz yer ilgilendiriyor. Ama gitmeniz halinde daha çok nedenine bağlı olarak aynı yolculuğu bir kaç kez daha yapmanız gerektiğini anlayacaksınız

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderFazlasını beklemek yerine onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir. O sizin şefkat isteğinizin farkında ve size yeterince şefkat gösterdiğini düşünüyor.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Son zamanlardaki yabancı davranışlar ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getirebilir. Yeni yılın ilk günleri ilişkide son derece açık olma ve bitirme ya da onarma anlamında çözümler üretme zamanı olabilir.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÄ°lişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKarşılaşacağınız bir tanıklık sizi uzaktan ilgilendirse de üzülmenize neden olabilir. Hiç ummadığınız bir kişinin ikiyüzlülüğü sizi epeyce şaşırtacak.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Bazı yakın dostluklar partnerinizle aranızı iyice açabilir. Hatta mevcut olumsuzluğun ana sebebi olabilir. Son günlerdeki tanışmalar içinde adını koymak zorunda olduğunuz beraberlikler var.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSabırsız bir o kadar da duygusal tavırlarınız ön planda. Bu tutumunuz nedeniyle kaybedeceğiniz şeyler olabilir. Hayatınızda denge sağlamanız şart.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Kartınız Boşluk… Yıkılan ve üzülen taraf siz olmamalısınız. Çünkü haklı konumdasınız. Sizi anlayışla karşılamaya çalışmayan insanları çevrenizden uzaklaştırın.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply