Oğlak Burcu Günlük Burç Falı

oglak1.gif

Oğlak Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşünceler ve koşuşturmaktan dolayı başağrıları çekebilirsiniz. Çok yoğunsunuz bu da adale ağrılarına neden olabilecek kadar çok faaliyette olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bu arada sinir gerginliği yüzünden sevdiğiniz kişinin kalbini kırmaya hiç gerek yok.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bir yakınınız ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun bu konuda sorumluluk altına girmemeye çalışmalısınız. Bunların dışında yaratıcı gücünüzde önemli bir artış var.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderCiddi ve tutucu davranışlarınız girdiğiniz her çevrede artı puan getiriyor. Birine borçlu kalmaktan asla hoşlanmıyorsunuz. Teşekkür etmek zorunda kaldığınız zaman bir hayli zorlanırsınız. Her şeye rağmen yaşamda doğru olanı yapıyorsunuz. Sevginin bir zeka işi olduğunu savunmanız bazı kişilere ters gelebilir. Sevgi doğru olan kişi ile yaşanır.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Mars size gereken desteği verirken Ay duygusal bir gerginliği de beraberinde getiriyor. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız partnerinizde ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır.. .Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Sizin olaylara katı bir tutum içinde yaklaşmanız çatışmalara neden olabilir…

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSizi tatlı bir rekabete teşvik eden kişiler var hayatınızda. Çabalamaya devam. Kıskançlıklar size zarar verecek nitelikte değil. Aksine bu duygu başarıya daha çok odaklanmanızı sağlıyor. Hayatı ve işi paylaştığınız en yakınlarınızla aranızı iyi tutmaya gayret edin.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sizi tatlı bir rekabete teşvik eden kişiler var hayatınızda. Çabalamaya devam. Kıskançlıklar size zarar verecek nitelikte değil. Aksine bu duygu başarıya daha çok odaklanmanızı sağlıyor. Hayatı ve işi paylaştığınız en yakınlarınızla aranızı iyi tutmaya gayret edin.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÄ°htiyacınız olan bir şeyle ilgili fiyat araştırmasına girebilirsiniz. Kazancınızdan memnunsunuz ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Yarını bugünden çok önemsemeniz size abartılı gelecek korkuları yaşatıyor. Umut bağladığınız paralarda yeni gecikmeler söz konusu. Daha istikrarlı umutlara yönelmelisiniz.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYakın çevrenizde yaşadığınız küçük bir sağlık problemi bugünlerde sizi tek ediyor. Sağlık konularındaki özensizliği hoş görmüyorsunuz.. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaşacağınız hedef bu zorlukların hepsine değecek. Ağır adımlarla fakat istikrarlı gideceksiniz. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu göreceksiniz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Özel yaşamınızda da işinizde de önemli sorunlar taşımıyorsunuz. Ama yakınlarınızın son zamanlarda en küçük problemleri bile büyüttüğünüze dair düşünceleri var. Zor bir insan imajı size denk düşmüyor. Bugünlerde tanıştırılacağınız ilginç kişiliklerle dostluklar geliştirme çabalarına girebilirsiniz. Kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz günler geçirebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderO her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz. Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Ara sıra gösterdiğiniz tepkiler ona karşı son derece özenli olduğunuz şeklindeki savunmalarınıza pek denk düşmüyor. İlişkiyi hassas bir sürece sokma ısrarcılığınızdan vazgeçmelisiniz.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ayın bulunduğu konum duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÖzellikle yapacağınız konuşmalarda ve ikili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Bugünlerde genel dinamizminizi arttırmanız size beklenmedik artılar sağlayabilir.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİş bağlantılarınızı dengede tutma mücadelenizde fazla umut bağlamadığınız yerlerden destek gelebilir. Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Kendi düşüncelerinizi aktarma başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatları yakalayabilirsiniz. İşlerdeki yığılmanın temposuna uyum göstermeniz gerekiyor. Önemsediğiniz bir konu bugün tartışmaya açılabilir.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugün sizler için değişik gün olacak. Ancak aile içindeki sorunlarınızla baş etme niyetindesiniz.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bugün oldukça dışa dönük olacaksınız. İçe dönük ve hassas yapınız bugün kırılmış gibi. Son derece özgüvenlisiniz ve iletişim kurmada başarılısınız.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply