Kova Burcu Günlük Burç Falı

kova1.gif

Kova Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÖyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz. Böyle olmamalı fakat astro kısıtlamalar nedeniyle kendinizi toparlamanız biraz zor olacak. Durumların böyle olması sizi hem bedensel hem de ruhsal olarak etkiliyor. Entellektüel düşünceleriniz daha çok güncel konuları ele almanızı sağlıyor. Eğer yazım konularında işiniz varsa istediğiniz sonuçları alacaksınız.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir kovaysanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Eğer siz olgun bir kovaysanız bu defa iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız esjkiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAşk sizin için iyi bir dostluktur. Sevdiğiniz kişi ile önce paylaşmak duygusunu yaşamak istersiniz. Sıcakkanlı yapınız yüzünden de çevrenizde insanlar hiç eksik olmaz. Her zaman karşı cinsle aranda bir problem olacaktır. Suç sizde değil. Hareketli bir yapınız var. Devamlı aksiyon halinde olmanız çevrenizdeki kişilerin başını döndürüyor..

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Çevrenizin vazgeçemediği bir kişilik haline geldiniz. Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanmasısizin lehinize gerçekleşecek.. Enerjilerinizi birleştirerek birçok güçlüğün üstesinden gelebileceksiniz. Eski dostlarınızdan yardım alabileceğiniz bir gün içindesiniz. Bugün kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSadece içten içe hırslanmanız yetmez. İşte başarı ancak kendinizi gösterirseniz gelebilir. Bugün size verilen görevleri sanki bebeğinizmiş ve size ihtiyacı varmış gibi düşünün. Her şeyiyle kendini işe adamak tabiri çok uygun bunun için. Kendi değerinizi kendiniz yaratın.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sadece içten içe hırslanmanız yetmez. İşte başarı ancak kendinizi gösterirseniz gelebilir. Bugün size verilen görevleri sanki bebeğinizmiş ve size ihtiyacı varmış gibi düşünün. Her şeyiyle kendini işe adamak tabiri çok uygun bunun için. Kendi değerinizi kendiniz yaratın.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderGevşekliği kaldıramıyor para işlerinde hassas olunması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu konuda katılaştığınız zor deneyimlerinizin olduğu belli oluyor. Yakında bir sevinciniz olabilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Önemli bir parasal sorun yaşamamakla birlikte zaman zaman daha çok kazanmayı arzu ediyorsunuz. Bütün dünyayı gezmek gibi çok pahalı bir hayaliniz car çünkü.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu aramamaya kararlı görünüyorsunuz. Oysa ki bugünü unutulmaz eski dostlukları anma günü ilan edebilirsiniz. Karakterinizde çok iyi gizlediğiniz ödünsüzlüğü su yüzüne çıkarmadığınız zamanlar harika ilişkiler başlatıyor ve mevcut ilişkileri kalıcı dostluklara dönüştürebiliyorsunuz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Çevrenizdekileri sorunlarınızla üzmemek için her şeyi kendi başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Ama bu tür paylaşımlara çok açık bu anlamda donanımlı dostlarınız var. Hafta sonunu yine tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Yakınlarınız buna izin vermeyecekler. Sizin de katılacağınız programlar yaptılar bile.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBir aşkın yeşermesine hiç benzemeyen yeni bir ilişkinin başlangıcında görünüyorsunuz. Yakınlarınız sert atışmalar kırıcı sataşmalarla gelişen ilişkiyi aşka benzetemiyorlar.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Başlangıçta açtığınız bütün kredileri cömertçe harcadı. Şimdi ona en ufacık yakınlık bile göstermek istemiyorsunuz. O ise sizin değerinizi ayrıldıktan sonra anladı. Yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Dostlarınızdan da destek istiyor ama siz kesin olarak bittiğine eminsiniz.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok büyük bir uyum söz konusu her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÄ°nsan hatalarının arkasında hep bir plan arıyorsunuz. Bilmeden farkında olmadan yapılmış hatalar da olabileceğini kabul etmelisiniz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden fazla. İyimserliğinizi sorgulamaktan vazgeçin.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSizi mesleki bilgi ya da başka iş erdemleriyle ilgili olarak yarışa kışkırtan bir iki kişiden hoşlanmıyorsunuz. Bu barışçı kararlılığınız yakında onları dize getirebilir.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKartınız Erime… Bağlandığınız ve asla terk etmem dediğiniz alışkanlıklarınızı bugün değiştirebilirsiniz. Siz de farkına vardınız bazı şeylerin değişmesi gerektiğine. Yenilik şans getirecek.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:AŞK: Güvenmekte sıkıntıyaşıyorsunuz. Bugünlerde özellikleetrafınızdakilerin yaşadığı bazıdeneyimler sizi çok etkiledi. Buyüzden kendi partnerinize karşıtavır almanız onu çok şaşırtıyor.PARA: İş hayatınızda risk almayıseviyorsunuz çünkü genellikle başarılı oluyorsunuz.Ancak bugünlerde riske girmemeniz daha iyi olacakgibi görünüyor. Ciddi paralarla oyuna girişmeyin.SAĞLIK: Ayak bileklerinizdeki ağrı günü ne kadaryoğun geçirdiğinizi size hatırlatacak.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply