Koç Burcu Günlük Burc Falı

koc1.gif

Koç Burcu Günlük Burç Falı ( 2013-03-25 )

Hürriyet Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderGizli planları kapalı kapılar ardında olup biteni merak edebilir gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz. Küçük ya da büyük önemde sırlar ve önemli bilgiler gündeme gelebilir. Yaşam tarzınızda ve hayatınızda olumlu değişiklikler yapabileceğiniz günlerdesiniz çok iyi kullanmalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Önümüzdeki birkaç gün boyunca yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sefer konuşmanın dışında aktif düzenlemeler yapacakmışsınız gibi duruyor. Belli tahminlerde bulunabilirsiniz ve çoğu doğru olabilir. Yaratıcılığınız yüksek ve yaratıcı duygularınız mantığı ele geçirebilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Sponsorlu bağlantılar

Sabah Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAni değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek her zamanki temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Maddi konularda yaratıcılığınız kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Her şeye rağmen mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde  atıyorsunuz. Bugün düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ä°yi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli.

Vatan Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz bir sorunun çözümü için alternatif gelebilir. Bugün her duyduğunuzu kabul etmeniz uygun değil. Dağılmış ve toparlanamaz gibi görünen işlerinizi yola sokmak adına iyi bir destek bulabilirsiniz.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bugünü ister çalışarak ister serbest bir şekilde geçirin sahnede olup alkış alacak şeyler yapabilirsiniz. Doğal yeteneklerinizle insanları etkilemekte zorlanmayacaksınız. Aşk konusunda da şans sizden yana görünüyor.

Para Durumu 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderParanızı güvence altına almakla çok doğru hareket ettiniz. Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri ertelediğiniz girişimleri bugün yapabilirsiniz yada uzun vadede size güzel kazançlar getirecek kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda istikrarlı ve sağlıklı düşünecek ve bu doğrultuda kararlar alacaksınız.

turk.net 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Ay her konuda sürpriz gelişmelerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor. Kendinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak için fırsat yaratabileceğiniz bir gün. Fiziksel ve ruhsal sağlığı korumaya yönelik önlemler almak isteyebileceğiniz bir devredesiniz.

Aşk Yaşamı 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBir şeylerin eskimiş olmasının insanların kendilerini potansiyel sadakatsiz gibi görmelerine yol açtığı doğru olabilir. Ama uzun süreli aşkların sorumluluk ve şartlar altında ezildiğini düşünseniz de duygusal çıkarlarınızın ne tarafta olduğu çok belli oluyor.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.

Güneş Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderArkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var fakat üzerinde plan yapmak düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var fakat üzerinde plan yapmak düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.

Dikkat 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKendinizle barışık olabilmeniz birçok şeye bağlı. Bunlardan özellikle biriyle ilgili hiç barış yanlısı sinyaller vermiyorsunuz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tutarlı ve anlayışlı davranmaya çalışın.

İş Yaşamı 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİşi sorunlarınızı işyerinizde bırakıp ağız tadıyla tatil geçirmekte zorluk çekiyorsunuz. Yakınlarınız sizi bu konuda sürekli uyarıyorlar. İşin yoğunluğunun ve bu işe mecbur oluşunuzun üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı bu gün de hissedeceksiniz. .

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Birbirinden kopuk çalışmalar işlerin iyi gitmemesinin ana nedeni gibi.Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.

Takvim Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÄ°nsanlara biraz sevgi dolu yaklaşmayı denemelisiniz. Bugünlerde oldukça sinirli davranışlar sergiliyorsunuz. Bu durum sizi bazen antipatik yapıyor.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Kartınız Boşluk… Kendinizi bugün tamamıyla karanlıktan aydınlığa çıkış yolu aramakla geçirebilirsiniz. Bu durumda zor günün içinde gibisiniz. Daha olumlu düşünmelisiniz

Milliyet Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderEldeki işlere önem vermek ve sistemli olmak gerek. Çalışma düzeninizi yeniden kurmak adına daha fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak zihnen karışık olduğunuz bu günlerde hatalar yapmaya açıksınız. Üzerinde ısrar ettiğiniz konularda bazı çözülmeler olabilir. Pratik yanlarınızı geliştirmeye çalışın. Bu günlerde aşkta ve kişisel girişimlerde oldukça cesursunuz.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken sağlığınızı korumalısınız.

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazetesitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.

ÖzellikleriKünyeErkek ve Aşk EvlililikKadın ve Aşk EvlililikÜnlüleriKüçük Hediyeler

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply