İkizler Burcu Günlük Burç Falı

ikizler1.gif

İkizler Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderEğer siz bir Ä°kizler kadınıysanız duygusal hayatınıza zarar verebilirsiniz. Ani ilişkilerden kaçınırsanız duygusal açıdan olumlu dönemler yaşayabilir ve hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık konuma gelebilirsiniz. Bir tatsızlık çıkmaması tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Dostluk ilişkilerinizde aniden lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. İyimser ve canlı yapınız düşüncelerinizin hemen benimsenmesine ve herkesin sizi izlemesine yeterlidir. Eğer siz evli bir ikizseniz dikkat edeceğiniz tek şey eşinizle tartışmaktan kaçınmaktır. Evinizde neşeli bir hava var ve basit tartışmalar bunu karartabilir.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDuygularınızla hareket ettiğiniz zaman hatalar yapmanız doğal. Siz her zaman mantığınızı savunduğunuz için işin içine hisler karıştığı zaman gereksiz problemler yaşıyorsunuz. Ä°nat ettiğiniz konulardan vazgeçmeye niyetiniz yok. Son günlerde fazla sorumluluk almanız sizi oldukça  zorladı. Sizin iyi bir dinlenmeye ihtiyacınız var..

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Çevrenizdeki olayları sorgulamanız ve etkilenmenize rağmen etrafınıza yansıtmak istemiyorsunuz. Bilinçaltı düşünceleriniz yeniden yapılandırmalısınız. Ä°çsel sesinizin yanıldığı noktalarda mantığınız size yardım edecektir. Gözünüzden kaçan birçok ayrıntıyı yeniden düşüneceksiniz. Arkadaşlarınızın ev değiştirme sorunları için sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİşyerinde özellikle para içerikli konularda yapılacak ortak çalışmalar varsa uygun bir gün. Alacak-verecek konuları tatlılıkla çözülebilir. Akşama doğru günün genelindeki maddi sonuçlardan oldukça tatmin olacaksınız. Ä°stediğinize sahip olup olmadığınızı yeniden düşünün.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:İşyerinde özellikle para içerikli konularda yapılacak ortak çalışmalar varsa uygun bir gün. Alacak-verecek konuları tatlılıkla çözülebilir. Akşama doğru günün genelindeki maddi sonuçlardan oldukça tatmin olacaksınız. İstediğinize sahip olup olmadığınızı yeniden düşünün.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderMaddi konularda iki farklı eğilim içine gireceksiniz ve bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Ancak bugün hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz ve bu harcamalar uzun sürede sizi zorlayabilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Maddi konularda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda yeni kararlar alabileceksiniz. Ortak bazı kazançlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz ancak maddi konularda dikkatli olmalısınız.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugün herhangi bir sebepten dolayı telaşa kapılabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatadan kaynaklanabilir. Fazla panik yapmamaya ve olayları işin akışına bırakmaya çalışın. Çok yakında bir yakınınızdan kötü bir haber alacak ve bu sebepten dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalacaksınız fakat sonuç sandığınız kadar kötü olmayacak.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Ortak ilgileriniz olan birinden uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeylerden şu günlerde vazgeçebilirsiniz. Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler birkaç gün daha problem olarak yaşanabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda rahatlamalar görünüyor.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDuygusal karmaşa yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve fikir ayrılıkları oluşabilir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Duygusal konularda ani kararlar almaktan ve sabırsız yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Duygularınızı ve düşüncelerinizi kendinize saklamak eğilimdesiniz. İç dünyanızla ilgilenebilirsiniz ve kendinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda ve duygularınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı gerilimler olabilir ve yaklaşımlarınızda son derece katı davranabilirsiniz. Bugün duygusal olarak bir baskı altında kalabilirsiniz ve bu işlerinizi de olumsuz olarak etkileyecektir. Olaylara karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almaktan kaçınmalısınız.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugün pişman olabileceğiniz bazı kararlar alabilirsiniz. Bilinçaltı olarak insanlar hakkında olumsuz düşünmeye ve onlara yönelik içten pazarlıklı planlar yapmaya meyillisiniz. Evlilik ya da iş ortaklığı konularında oldukça asabisiniz. Eş veya ortağınıza karşı saldırgan tutumlar içinde olabilirsiniz.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKarşınıza bazı fırsatlar çıkmakla birlikte bunları değerlendirmeniz çok zor olabilir. Detayları gözden kaçırmamalısınız.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Aşk hayatınızda ummadığınız hatalar yapabilir ve sonradan pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmalısınız.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİş yaşamınızda oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceksiniz. Bazı küçük sorunlarınızı çözebilir yada sorunlarınızdan bir süre içinde olsa uzaklaşma imkanı bulabilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Ä°letişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Ancak bu konuda oldukça temkinli olmalısınız ve ani girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Disiplini bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Son derece enerjik olmanıza rağmen bu enerjinizi doğru olarak kullanmakta zorlanacaksınız. Olaylara dayanma gücünüz yüksek ve sabretmeyi biliyorsunuz. Ancak yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAşk yaşamınızda bir hayli mutlu bir gündesiniz. Taşları yavaş yavaş yerine oturtmaya başladınız. Olumsuzlukları bir kenara bırakmış gelecek hayalleri kuruyorsunuz. Ancak partnerinizin ailesi sizinle aynı fikirde olmayabilir. Onları ikna etmek artık sizin elinizde…

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bugünlerde dostlarınızla hoş vakit geçiriyorsunuz. Sizi seven insanların çevrenizde olması sizi mutlu ediyor.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply