Boğa Burcu Günlük Burc Falı

boga1.gif

Boğa Burcu Günlük Burç Falı ( 2013-03-25 )

Kadının Diğer Burçlarla Ä°lişkileriErkeğin Diğer Burçlarla Ä°lişkileriArası Ä°yi Olduğu BurçlarSağlık Eğitim ve Mesleki EğilimlerUygun Mesleklerİş HayatıHürriyet Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderGenelde uyumlu olduğunuz kişilerle sürtüşme yaşayabileceğiniz veya bu kişilerin belli zorluklar yaşatabileceği günlerdesiniz. Güçlü ya da gücü elinizde tuttuğunuzu hissettiğiniz veya güç mücadelelerine girebileceğiniz bir gün olabilir. Dürüst ve kendiniz gibi olmalısınız. Takdir görebilir toplum içinde yerinizi sağlamlaştırabilir veya genişleme sağlayabilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Normal koşullar altında uyumlu çalıştığınız veya rahat geçindiğiniz bir iş arkadaşınız ya da herhangi bir tanıdığınız korkunç hareketleriyle sizi şaşırtabilir. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa uzak durmanızda fayda var. Evinize ve ailenize odaklanmanızda ve rahatlatıcı aktivitelerle zaman geçirmenizde fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Sponsorlu bağlantılar

Sabah Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugün birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Sürekli kendinizi güvende hissetme duygunuzdan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanabilme yeteneğinize sahipsiniz. Güvenli kişilerle çalışmayı tercih ediyorsunuz.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Bugün bir çok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir. Ä°yi bir  planlamayı ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÖzellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda içinizden tam tersi gelse bile biraz mesafeli davranmanız size yarar sağlayacak. Yeni insanlar gelişiminizi destekleyecekler fakat hemen samimi diyaloglar kurmak yanlış olabilir.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Ailede güzel gelişmeler yaşanabilir bugün. Ancak iç meselelerinizde sizin de inisiyatif ele alan bir tavrınız olması gerekiyor. Güzel şeyler yaşandığında da öne atılmalısınız. Kutlama organizasyonları organize edin.

Para Durumu 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderPaylaşmacı dayanışmacı birisiniz. Özenli harcamalarla yakın bir zamanda düze çıkacaksınız gibi görünüyor. Öte yanda küçük bir umudunuzda da biraz hayal kırıklığı söz konusu olabilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız.

turk.net 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderGelecekle ilgili planlarınız arasından biri yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir. Yakında sevineceğiniz bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz. Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Başkaları için kapanmış olan bir konu sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. Ä°natçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz.

Aşk Yaşamı 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDuyulan özlem birtakım çabalarla kavuşma gününü yaklaştırabilir. Kimi ortak dostlarınıza karşı biraz önyargılısınız. Ä°lişkinizle ilgili bazı bakışları çekemezlik olarak değerlendirmeniz gerekmiyor.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi henüz ilişkinin başındayken farklı birtakım kararlara yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor.

Güneş Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÖzel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Sevdiklerinizin yakınlığını yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.

Dikkat 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYeterli uyarılar alıp daha girişken davranmanız gereken bir oluşuma karşı nedense bir çekingenlik gösteriyorsunuz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Fazla güven duyamadığınız birine karşı geliştirdiğiniz olumsuz duygular iş yaşamınızda birçok ilişkinizi etkileyebiliyor.

İş Yaşamı 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız daha çaplı iş ilişkilerinigerektiriyor. Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Daha ciddi işler diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor.

Takvim Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKartınız Mühür… İş hayatınızda sıradışılaşıp herkesin dikkatinin üzerinizde olmasına neden oldunuz. Aşk hayatınızdaki mükemmel uyum da sizi çekici ve güzel kılıyor.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Kartınız Adam… Akıl ve iletişim sizin üzerinizde dönüyor adeta. Hiç beklemediğiniz anda öylesine haberler alacaksınız ki özellikle karşı cinsle olan sorunlarınız çözüme ulaşacak.

Milliyet Gazetesi 25 Mart 2013 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderPek çok konuda kendinize yeni keyifler katmaktasınız. Bir yandan işle ilgili konuları hızlı ilerletirken sizi harekete geçiren etkiler yaşanıyor. Son dönemde hobilerinizde elde ettiğiniz aşama sizi farklı çalışmalar içinde olmaya itecek. Ancak çocuklarla olan ilişkiler ve sorumluluklar adına kısıtlayıcı günler içindesiniz. Planlarınızı esnek yapmanızda yarar var.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazetesitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.

ÖzellikleriKünyeErkek ve Aşk EvlililikKadın ve Aşk EvlililikÜnlüleriKüçük Hediyeler

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply