Başak Burcu Günlük Burç Falı

basak1.gif

Başak Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderHisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. Düşündüklerinizi ve yapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. yanlız kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca gecikmenize de neden olacaktır. bu sebeple kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız. Bunun için de yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Uçarı davranışlardan kaçının yoksa kıskançlığa sebep olabilirsiniz ve bağlarınız bir gün içinde kopmasa bile oldukça sarsılabilir. Bunların dışında bugün sosyal hayatınızda canlanma olabilir. Çok ilgi çekici bulacağınız ve sohbetlerinden hoşlanacağınız kimselerle tanışabilirsiniz. Bu insanlardan bazılarıyla kalıcı dostluk ilişkileri geliştirmeniz de mümkündür.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBeğenilme duygunuz yüzünden çoğu kez yanlış ilişkiler yaşıyorsunuz. Üstelik sizin kadar verici ve yüce gönüllü  biri çok az vardır. Büyük bir aşkla sever ve cesurca aşkınızı yaşarsınız. Ateşli yapınız ilişkilerinizde iz bırakır asla unutulmazsınız. Bağışıklık sisteminiz mükemmel çalışıyor. Kolay hasta olmuyorsunuz  ama hastalandığınız zaman da kaprisli fakat çok çabuk iyileşen bir hastasınız.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Enerjinizi yükseltecek çalışmaların planı içindesiniz. Kendinize ve çevrenize olan sorumluluğunuzu inkar etmemenize rağmen çevresel koşulların yetersiz kaldığını görmek sizi olumsuz etkileyebilir. Düşsel gücünüzü kurgulamaktan vazgeçin. Uzun zamandır bel ve boyun ağrılarınızın devam etmesi sizi zor durumda bırakıyor.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYakınlarınızla ilişkilerinizin çok dengeli olduğu bir gün. Özellikle kardeşinizle günü birlikte geçirebilirsiniz. Eğer normal şartlarda birbirinize vakit ayırmayı ihmal ediyorsanız bugün o vakti yaratın. Ticari anlamda girişimleriniz olursa sizi mutlu edecek sonuçlar doğuracak.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Yakınlarınızla ilişkilerinizin çok dengeli olduğu bir gün. Özellikle kardeşinizle günü birlikte geçirebilirsiniz. Eğer normal şartlarda birbirinize vakit ayırmayı ihmal ediyorsanız bugün o vakti yaratın. Ticari anlamda girişimleriniz olursa sizi mutlu edecek sonuçlar doğuracak.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderArkadaş çevrenizde paylaşımcı özellikleriniz övgü görüyor. Bugünlerde ödeme konularında feraha çıkabilmeniz akıllı para kullanımının ve yoğun çalışmaların sonucu.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında bugünlerde birtakım danışmalarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bunları bulabilirsiniz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Çok açık bir insan olduğunuz için duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz. Tam karşılığını beklemeniz biraz fazla iyimserlik. Verilenme yetinmek sizi gereksiz alınganlıklardan kurtarabilir. Yakın çevrenizde birtakım insanlara karşı yersiz güvensizlikleriniz var. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor yeterince seviliyorsunuz.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderCanlılığını yitirmiş beraberliklere karşı biraz sınırını taşan eleştirileriniz var. Hayata çok canlı hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Duygu dünyasının çok kişiye özel olduğunu unutmamalısınız.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Sevgiliniz sizin kişisel sosyal çevrenizde rahat davranamayışının yine sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor. Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmanız güç görünüyor.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderPartnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken daha fazlasını istememeli yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBir yakınınızın para gereksinimine beklendiği kadar ilgi göstermeyişiniz çok anlaşılır nedenlere bağlı. Bununla ilgili üzüntü yaşamanız gerekmiyor.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Sevgili birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz. İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKartınız Pişmanlık… Bugünlerde yaşadığınız her şeyden ders çıkarmaya çalışarak bir takım olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz. Maceracı hissinizi törpülemeyi başarın.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Oldukça kararlı olacağınız bir gün. Bazı kararlar alacaksınız. Bu kararlarınız size biraz özgüven katacak.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply