Balık Burcu Günlük Burç Falı

balik1.gif

Balık Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBu gün bir konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Hatta bunların çoğunu da gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Bunların dışında yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Eğer aklınızı kullanarak hareket etmezseniz bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Parayla ilgili işlerinizde de zarar görmeniz olasıdır. Kimseye borç vermemeniz gerektiği gibi para ve değerli eşyalarınızı ortada bırakmanız da hata olur. Sizi destekleyen güvenilir bazı dostlarınızla girişeceğiniz bir iş olumlu sonuç verebilir fakat bu durumda da mantığınızı kullanmaya gayret etmeli ve hislerinize güvenmemelisiniz.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSiz duygu insanısınız. Geçmişi unutmaya çalıştıkça anılara daha çok çekildiğinizi hissediyorsunuz. Eski öfkeleriniz yakanızı bırakmıyor. Bırakın her şey geçmişte kalsın. Bazen pişmanlıklarında güzel olabileceğini unutmayın. Soyut olan şeyleri seviyorsunuz. Maddeyle aranız iyi olsa da fazla düşündüğünüz bir konu değil.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bugün akşam saatlerinde dostlarınızdan ilginç haberler alacak  ve kendinizi ruhsal anlamda rahatlamış hissedeceksiniz. Onlarla konuşmak motivasyon gücünüzü arttıracak.Ailenizin de bulunacağı özel toplantıları tercih ediyor olmanız sizin sahiplenme duygunuzu tatmin etmeleri hoşunuza gidiyor.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİçine gireceğiniz yeni ortamda çok iyi ilişkiler kurmak size bağlı. Açıkçası herkes zaten buna niyetli olacak. Bazı agresif tipler gözünüzü korkutmasın. Niyetleri kavga çıkarmak değil. Varsa çocuklarınızla vakit geçirmeye çalışın. Günün bütün stresini atmanıza yararı olabilir.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:İçine gireceğiniz yeni ortamda çok iyi ilişkiler kurmak size bağlı. Açıkçası herkes zaten buna niyetli olacak. Bazı agresif tipler gözünüzü korkutmasın. Niyetleri kavga çıkarmak değil. Varsa çocuklarınızla vakit geçirmeye çalışın. Günün bütün stresini atmanıza yararı olabilir.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderŞu günler para kaybı için hiç de uygun görünmüyor. Birçok masrafı kapattığınızı düşünürken biraz iyimser baktığınız belli oluyor. Ani kararlar vermemelisiniz. Bu sizi maddi zararlara uğratabilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Sıkıntı çektiğiniz konularda parayı kurtuluş gibi görüyorsunuz. Küçük hesaplardan kurtuluşu büyük umutlara bağlamanız aslında umutsuzluğunuzu gösteriyor olabilir.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKendinizi ifade etmekte güçlükler yaşadığınız bazı konular var. Umutsuzluğa girmeniz gerekmiyor. Birçoğunun aciliyet gerektirmediğini daha anlaşılır ifadeler için yeterince zamanınız olduğunu göreceksiniz. Akraba ya da benzeri ilişkilerde mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Bu konuda geliştirdiğiniz iyimserliği etkilerini bu ilişkilerde hissedeceksiniz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Sağlık konularında bazı endişeler bir uzman desteği ile daha serinkanlı değerlendirmelere dönüşecek. Kısa da olsa buna bir süre zaman ve enerji harcamanız gerekecek. Bugünlerde iletişim konularında bazı tıkanmalar söz konusu. Bununla ilgili olarak muhtemelen yapacağınız kimi görüşmelerden beklentinizin altında kazançlarla çıkabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYüreğinizde kabaran yeni duyguların gelişimini biraz da endişeyle izliyor gibisiniz. Aşkın her şeye rağmen yaşanılası bir duygu olup olmadığı konusundaki zihin karmaşanızdan kurtulmanız gerekiyor.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Gündelik sorunların etkileyemeyeceği bir ilişki içinde değilsiniz. Biraz fazla kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor ama bir süre sonra sıkılabilirsiniz.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDaha kararlı olmanız gereken bir çelişkinizde biraz duygusallık içinde görünüyorsunuz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Bu sıralar kulağınız her zamankinden daha fazla delik olmalı. Birtakım çekincelerle size ulaştırılamayan bazı yararlı bilgileriniz var. Koşullar elverdiğinde duyacaksınız.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDestek aldığınız insanları yanıltabilme kaygınızı bir kabus gibi yaşıyorsunuz. Bu baskılanma bazı fırsatları kaçırmanıza neden olabiliyor. Yakında kendiliğinden açılacak bir fırsat kapınız olacak.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Aradığınız destekler bugünlerde kapınıza gelebilir. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Ama başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle fazla ilgi odağı oluyorsunuz.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAŞK: Sezgileriniz sayesinde arayıpda bulamadığınız müthiş bir partneriniz olacak. Onunla bir iş toplantısı veya sosyal aktivitelerde karşılaşabilirsiniz. PARA: Aşk hayatında olduğu gibi iş hayatında da şanslı olsaydınız keşke. Bugün özellikle ticari alanda yeniliklerden veya yatırımlardan uzak durun. SAĞLIK: Sinirlerinizi bozmamak adına fazla hayal kurmamaya özen gösterin. Aksi halde kulaklarınızda sinirsel çınlamalar olabilir.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:DUYGUSAL olarak çelişki içinde olabilirsiniz. Olayları olduğu gibi kabul edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply