Aslan Burcu Günlük Burç Falı

aslan1.gif

Aslan Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBeklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler. Eğer iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli ve daha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Harcamalarınız oldukça artacaktır maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş oabilirsiniz. Bu borçların ödenmesinde bu ay bir hayli zorlanacaksınız.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Enerjinizdeki düşüş ve yükselişler nedeniyle bugün kendinizi fazlasıyla güçlü hissettiğiniz anlarda bile aşırı yorucu şeylerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Unutmayın ki bugün bir konuda aniden caymanız ya da ipin ucunu bırakmanız büyük bir kısmeti tepmenize neden olabilir. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÇevrenizle farklı dilleri konuştuğunuzu biliyorsunuz. Onlar sizin düşündüğünüz her şeyi yanlış algılıyorlar. Yenilikleri sevmeniztutucu çevreler tarafından hemen benimsenmiyor. Ä°lgi odağı olmanız en yakınlarınızı bile rahatsız ediyor. Fakat siz aldırmıyorsunuz. Disiplinden nefret ediyorsunuz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bugün hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Atılımlarınızla ilgili farklı planlarınız var. Bugün yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Eski dostlarınızı aramalı ve onların desteklerini istemeli bugün kendinizi güçlendirmelisiniz. . Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderElinize aldığınız her işi başarıyla sonuçlandırmak için hırslı ve istekli olacağınız bir gündesiniz. Sıradan şeylerle harcamayın bu enerjiyi. Önemli işlerinizi bu sabaha denk getirebilirsiniz. Akşama doğru karşılaşacağınız olaylarda biraz da iç sesinizi dinlemeye çalışın.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Elinize aldığınız her işi başarıyla sonuçlandırmak için hırslı ve istekli olacağınız bir gündesiniz. Sıradan şeylerle harcamayın bu enerjiyi. Önemli işlerinizi bu sabaha denk getirebilirsiniz. Akşama doğru karşılaşacağınız olaylarda biraz da iç sesinizi dinlemeye çalışın.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderMaddi konularda çeşitli endişeler ve güvensizlikler duyabileceğiniz bir gündesiniz. Para meselelerinde çevrenizdeki insanlanlardan gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilirsiniz. Ancak bunları uygulamaya geçmek için bugün doğru bir gün olmayacaktır. Bugün harcamalarınıza dikkat edin ve maddi konularda ani kararlar vermeyin.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Parasal konularda istediklerinizi elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle öğleden sonra yeni kazanç yolları elde etmeniz mümkün. Evle ilgili konularda şans size gülmekte verimli yatırımlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde tempo hızlanmakta ve yoğun bir iletişim göze çarpmakta.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÇok alakasız bir konuda sizi istemeden bilmeden hataya yöneltenler var. Bu konuda etkilenmeye çok yatkın duruyorsunuz. Yakında içinizde biriken bir özlemi gidereceksiniz. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir. Çok özel bir hedefinize bu günler içinde ilk adımı atmak üzeresiniz. Ama bunun farkına varmanız gerekiyor.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Güneş sayesinde kendinizi çok daha enerjik ve girişimci hissedebilirsiniz. Bireysel açıdan oldukça kararlı ve kendinize güvenli hareket etme eğilimindesiniz. Hatta güç potansiyelinizi dengeleyememeniz çevrenizde kavgacı bir yapı sergilemenize neden olabilir. Bu yüzden fiziksel enerjinizi iyi kanalize etmeniz gerekebilir. Gezegenlerin bilinçaltınıza yaptığı olumlu etkiler planlamaya önem vereceğiniz ve yaratıcılığınızdan faydalanabileceğiniz bir devrede bulunduğunuza işaret ediyor.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderDuygusal olarak çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunları sevdiğiniz insana belli etmemeye çalışacaksınız. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi kabul ettirmek ve onu bu doğrultuda yönlendirmek sizin için önemli olacaktır. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Gün içinde duygusal durumunuzda değişimler olacaktır.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Bugün yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünenlere ani ve güzel fırsatlar getirebilir. Aşk konusunda şanslı rastlantılar yaşayabilirsiniz. Gelişmeleri değerlendirmek sizin elinizde olacaktır.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAma araya ayrılıklar da girse ilişkiniz devam edecek. İş yerinden bir dostunuz mesleki bir sırrı sizinle paylaşabilir. Sonradan problemlerle karsılaşmak istemiyorsanız bunu saklayın başkasına söylemeyin. Sizin niyetiniz iyi olsa bile belki duyduklarınız doğru olmayabilir.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Zemin ve zaman yeniliklere değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. Ortak iş yaptığınız bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. Para konularında da yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderÄ°yimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Özellikle öğle saatlerinde parasal konularda bazı gerginlikler ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza daha dikkat etmelisiniz.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİş konusunda bir gecikme yada aksaklık söz konusu olabilirbir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz ancak bunu kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Gözlem yapma yeteneğinizi olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve iş arkadaşlarınız konusunda doğru analizler yapabileceksiniz. Halletmeniz gereken küçük işleri bugün halledebilirsiniz ve küçük bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:İş konusundaki başarılarınız devam ederken parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ayrıca ortaklık konularına da gereken önemi göstermelisiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün. İşbirliği ve ortaklıklar sizin için kârlı olabilir.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSizin için bereketli bir dönem olacak. Sempatik tavırlarınızla kendinizi sevdirmeyi başarıyorsunuz.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:AŞK: Ani gelişen olaylara açıkolmasanız da bugünlerdeyeniliklere açık olduğunuzu herfırsatta dile getiriyorsunuz. Amatutarsız kurallarınız partnerinizesıkıntı yaratmaya başladı.PARA: İlk bakışta alışkınolmadığınız konularla baş başa kalınca sizeürkütücü gibi gelebilir. Geçmişte yaşadığınız malisıkıntılara düşme korkusu içinizi kemiriyor.SAĞLIK: Gün boyu hem zihinsel hem de bedenselyorgunluğunuz yüzünüze yansıdı.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply