Akrep Burcu Günlük Burç Falı

akrep1.gif

Akrep Burcu Günlük Burç Falı ( 2012-12-01 )

Hürriyet Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderMali yönden ani iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır. Bu sıkıntı dostunuzun size karşı olumsuz tutumlar içinde olmasından çok onun bazı sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalmanızdan kaynaklanacaktır. Eğer duygusal bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse elinizden geldiğince kaçmaya çalışmalısınız çünkü sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır.

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bir ya da birkaç mutluluğu birarada yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer yalnızsanız aniden yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Böyle bir durum olduğu takdirde söz konusu kimseden hoşlanırsanız onunla irtibatınızı kesmemelisiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde ilişkiniz bir aşka dönüşebilir. Bugün ayrıca bazı toplantılarda ya da eğlence yerlerinde bulunmanız ihtimali de vardır.

Sabah Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderYaşadığınız her olay size ders oluyor ve aynı hataları tekrarlamak istemiyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz. Mükemmeliyetçi olduğunuzu artık herkes öylesine kanıksamış ki onlarda hata yapmaktan adeta korkuyorlar.

Sabah Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Bugün uzak yollarla ilgili bağlantılarınızın gündeme gelmesi beklediğiniz gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Bugün bazı takıntılarınızın esiri olmak istemiyorsanız kendinizi değişik sosyal ortamlara atmalısınız. Ä°lişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olabilir.

Vatan Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderRahat bir gün geçireceksiniz. Anlamsız kıskançlıklara ve bencilce isteklere kapılıp rahatça anlaşabileceğiniz kişileri kırmaya kalkmayın. Ä°nsanlara yazılı ya da sözlü olarak ulaştır-dığınız şeyler hem duygularınızı yansıtacak hem de keyif verecek. Yaratıcılığınızı kullanın.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Rahat bir gün geçireceksiniz. Anlamsız kıskançlıklara ve bencilce isteklere kapılıp rahatça anlaşabileceğiniz kişileri kırmaya kalkmayın. İnsanlara yazılı ya da sözlü olarak ulaştır-dığınız şeyler hem duygularınızı yansıtacak hem de keyif verecek. Yaratıcılığınızı kullanın.

Para Durumu 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderPara konularında oldukça tutumsuzsunuz. Bu yüzden sıkıntı çekiyorsunuz. Bu sıralar harcamalarınızı azaltmalı ve gelirinizi arttırıcı çözümler düşünmelisiniz.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:Parasal konularda yeni gelişmeler özellikle kişisel bütçenizi olumlu etkileyebilir. Sahip olduğunuz birikimlerinizle ilgili hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Acele verilen kararların ise zarar verebileceğini bilmelisiniz.

turk.net 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBugün sizin için genel olarak huzurlu bir gün olacak. Sıkıntı ettiğiniz endişelendiğiniz bazı konularda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Bu durum sizi oldukça rahatlatacak. Ailenizden birinin sağlık problemleri aklınıza geldiği zamanlarda biraz sıkıntı duyabilirsiniz. Bugünlerde bu konuyla da ilgili olumlu bir gelişme yaşamanız söz konusu.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:Genel anlamda huzurlu bir gün geçireceksiniz fakat akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi harekete geçirecek. Duygusal açıdan güçlü bir yapıda olacağınızdan ikili ilişkilerinizde başarılı adımlar atabilirsiniz. Yakından tanıdığınız bir insanın beklenmedik davranışları sizi şaşırtabilir.

Sponsorlu bağlantılar

Aşk Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderSevgilinizle bir süredir görüşemiyordunuz. Fakat bugün onunla görüşme fırsatı bulabileceksiniz. Onu görmek sizi oldukça sevindirecek. Bugün sevgilinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:Aşk konularından hoş fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insana bir sürpriz yaparak onu derinden etkileyebilirsiniz. Sosyal yaşantınızın canlanmasıyla birlikte ilişkiniz de yoğunlaşıyor.

Güneş Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderAşklarınızı kendi ölçülerinize göre yaşamak isteseniz bile; karşı tarafın düşünceleri isteklerinize kontrol getiriyor. Başarıyı karşı taraftan beklemeniz hataya açık olmanıza neden oluyor. Bugün partnerinizin davranışlarından rahatsız olacaksınız.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.

Dikkat 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderBir arkadaşınızın davranışları sizi çok sinirlendiriyor. Sakin olmalı ve sinirlenmemelisiniz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:Bugün ilişkilerinizde duygusal tepkilerinize özen göstermelisiniz. Bazı gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz.

İş Yaşamı 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderİş hayatınızda bazı değişikler gündemde. Bu değişiklikleri hoş karşılamıyorsunuz fakat kendinizi çaresiz hissediyorsunuz. Bugün kariyerinizle ilgili girdiğiniz bir sınavın sonucunu öğrenebilirsiniz.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:İş yerinizde tek başınıza hareket edememeniz sizi sıkıntıya sokuyor. Bugün yapabileceğiniz anlaşmalar belki çok rahat gerçekleşmeyebilir ama oldukça önemli sonuçlar gerçekleşebilir.

Takvim Gazetesi 1 Aralık 2012 Günlük Burçlar – Burç Yorumu – Bu yorumu arkadaşına gönderKararlarınızı verirken fikir alışverişinde bulunmak istiyorsunuz. Projelerinizi uygulayarak başarılı olacaksınız.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:Kartınız Su… Ağır ve yorucu bir gün geçirerek akşam saatlerinde yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Bedensel yorgunluk geçici deyip sağlığınızın önemini bileceksiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Not: Günlük falınız her gün saat 10:00 – 10:05 saatleri arasında eklenir.
Günlük fal bilgileri adı geçen gazete sitelerinden günlük alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili siteleri ziyaret ediniz.
{lang: 'tr'}

Leave a Reply